COOKIE POLICY
Informasjonskapsler er avgjørende for at vi kan yte deg bedre service. Vi lagrer ikke informasjon som kan identifisere deg som person. Du finner mer om cookies under Datasikkerhet

Kjøretøy sted

SVEINS AUTO AS
Stormyrveien 4
8008
Bodø

SVEINS AUTO AS

Stormyrveien 4
8008
Bodø
Telefon : 755 29200
Fax : 755 09700

Kontakt detaljer for avdeling

Nye biler

Åpningstider

Mandag - Onsdag kl.07.15 - 16.15
Torsdag kl.07.15 - 19.00 (Bilsalg 16-19)
Fredag: 07.15 - 16.00
Lørdag kl.11.00 - 15.00 (Bilsalg)

Telefon
755 29200
Ole Kristian Os Daglig leder ole-kristian@sveinsauto.no

Tlf: 91 32 82 52

Dag Ilmork Nybilselger dag@sveinsauto.no

Tlf: 95 41 90 50

Andreas Helgesen Nybilselger andreas@sveinsauto.no

Tlf: 95 44 87 13

Hans Kristian Bjørnli Nybilselger / Bruktbilselger hans@sveinsauto.no

Tlf: 91 91 69 44

Brukte biler

Åpningstider

Mandag - Onsdag kl.07.15 - 16.15
Torsdag kl.07.15 - 19.00 (Bilsalg 16-19)
Fredag: 07.15 - 16.00
Lørdag kl.11.00 - 15.00 (Bilsalg)

Telefon
755 29200
Rune Jakobsen Bruktbilansvarlig rune@sveinsauto.no

Tlf: 95 20 46 51

Hans Kristian Bjørnli Nybilselger / Bruktbilselger hans@sveinsauto.no

Tlf: 91 91 69 44

Firmabil

Åpningstider

Mandag - Onsdag kl.07.15 - 16.15
Torsdag kl.07.15 - 19.00 (Bilsalg 16-19)
Fredag: 07.15 - 16.00
Lørdag kl.11.00 - 15.00 (Bilsalg)

Telefon
755 29200

Finansiering

Åpningstider

Mandag - Onsdag kl.07.15 - 16.15
Torsdag kl.07.15 - 19.00 (Bilsalg 16-19)
Fredag: 07.15 - 16.00
Lørdag kl.11.00 - 15.00 (Bilsalg)

Telefon
755 29200

Mekanisk-verksted

Åpningstider

Mandag - Onsdag kl.07.15 - 16.15
Torsdag kl.07.15 - 19.00 (Bilsalg 16-19)
Fredag: 07.15 - 16.00
Lørdag kl.11.00 - 15.00 (Bilsalg)

Telefon
755 29200
Christian Frantzen Kundemottaker christian@sveinsauto.no

Tlf: 95 90 87 07

Robert Vold Kundemottaker robert@sveinsauto.no

Tlf:  95 82 52 84

Steffen Langnes Kundemottaker steffen@sveinsauto.no

Tlf: 41 59 95 82

Tore Bratten Verksmester tore@sveinsauto.no

Tlf: 90 58 86 36

Helge Andre Didriksen Reklamasjonssjef helge@sveinsauto.no

Tlf: 95 88 57 01

Ørjan Jensen Mekaniker
Steffen Sletteng Mekaniker
Yngve Pedersen Mekaniker
Leif Alexander Ramvoll Mekaniker
Jan Stien Bilklargjører
Lasse Johansen Lærling
Vidar Hermansen Mekaniker

Karosseri-verksted

Åpningstider

Mandag - Fredag 07:30 - 15:30

Telefon
755 29200
Ronny Bergh Nilsen Avdelingsleder Karosseri ronny@sveinsauto.no

Tlf: 95 42 02 95

Dag Olafsen Bilskadereperatør
Aleksander Kvalnes Lærling Bilskadefaget

Deler og tilbehør

Åpningstider

Mandag - Onsdag kl.07.15 - 16.15
Torsdag kl.07.15 - 19.00 (Bilsalg 16-19)
Fredag: 07.15 - 16.00
Lørdag kl.11.00 - 15.00 (Bilsalg)

Telefon
755 29200
Roger Hansen Delessjef roger@sveinsauto.no

Tlf: 47 62 01 91

Sture Lauritsen Delerselger sture@sveinsauto.no

Tlf: 95 44 72 39

Mariann Kornberg Deleselger/Registereing/Kasse mariann@sveinsauto.no

Tlf: 95 41 85 16

Administration

Åpningstider

Mandag - Onsdag kl.07.15 - 16.15
Torsdag kl.07.15 - 19.00 (Bilsalg 16-19)
Fredag: 07.15 - 16.00
Lørdag kl.11.00 - 15.00 (Bilsalg)

Telefon
755 29200
Fax
755 09700
Torbjørn Håke Johansen Regnskap tobben@sveinsauto.no

Tlf: 95 43 47 50

Charlotte Johansen Regnskap / Adm charlotte@sveinsauto.no

Tlf: 95 41 85 16

Sveins Auto

Åpningstider

Mandag - Onsdag kl.07.15 - 16.15
Torsdag kl.07.15 - 19.00 (Bilsalg 16-19)
Fredag: 07.15 - 16.00
Lørdag kl.11.00 - 15.00 (Bilsalg)

Telefon
755 29200
Fax
755 09700