COOKIE POLICY
Informasjonskapsler er avgjørende for at vi kan yte deg bedre service. Vi lagrer ikke informasjon som kan identifisere deg som person. Du finner mer om cookies under Datasikkerhet

Kjøretøy sted

SVEINS AUTO AS
Stormyrveien 4
8008
Bodø

SVEINS AUTO AS

Stormyrveien 4
8008
Bodø
Telefon : 755 29200
Fax : 755 09700
SVEINS AUTO AS

Kontakt detaljer for avdeling

Nye biler

Åpningstider

Man-Onsdag: 07.15 - 16.15
Torsdag: 07.15 -19.00 (Salgsavdeling 16-19)
Fredag: 07.15-16.00
Lørdag: 11.00-15.00 ( Salgsavdeling )

Telefon
755 29200
Ole Kristian Os Daglig leder ole-kristian@sveinsauto.no

Telefon : 913 28252

Dag Ilmork Nybilselger dag@sveinsauto.no
Telefon : 954 19050
Andreas Helgesen Nybilselger andreas@sveinsauto.no
Telefon : 954 48713
Hans Kristian Bjørnli Nybilselger / Bruktbilselger hans@sveinsauto.no
Telefon :  919 16944

Brukte biler

Åpningstider

Man-Onsdag: 07.15 - 16.15
Torsdag: 07.15 -19.00 (Salgsavdeling 16-19)
Fredag: 07.15-16.00
Lørdag: 11.00-15.00 ( Salgsavdeling )

Telefon
755 29200
Rune Jakobsen Bruktbilansvarlig rune@sveinsauto.no
Telefon : 952 04651

Firmabil

Åpningstider

Man-Onsdag: 07.15 - 16.15
Torsdag: 07.15 -19.00 (Salgsavdeling 16-19)
Fredag: 07.15-16.00
Lørdag: 11.00-15.00 ( Salgsavdeling )

Telefon
755 29200

Finansiering

Åpningstider

Man-Onsdag: 07.15 - 16.15
Torsdag: 07.15 -19.00 (Salgsavdeling 16-19)
Fredag: 07.15-16.00
Lørdag: 11.00-15.00 ( Salgsavdeling )

Telefon
755 29200

Mekanisk-verksted

Åpningstider

Man-Onsdag: 07.15 - 16.15
Torsdag: 07.15 -19.00 (Salgsavdeling 16-19)
Fredag: 07.15-16.00
Lørdag: 11.00-15.00 ( Salgsavdeling )

Telefon
755 29200
Christian Frantzen Kundemottaker christian@sveinsauto.no
Telefon : 959 08707
Robert Vold Kundemottaker robert@sveinsauto.no
Telefon: 958 25284
Tore Bratten Verksmester tore@sveinsauto.no
Telefon :  905 88636
Steffen Lagnes Kundemottaker steffen@sveinsauto.no
415 99582
Helge Andre Didriksen Reklamasjonssjef helge@sveinsauto.no
Telefon :  958 85701

Karosseri-verksted

Åpningstider

Mandag - Fredag 07:30 - 15:30

Telefon
755 29200
Ronny Bergh Nilsen Avdelingsleder Karosseri ronny@sveinsauto.no
Telefon :  954 20295

Deler og tilbehør

Åpningstider

Man-Onsdag: 07.15 - 16.15
Torsdag: 07.15 -19.00 (Salgsavdeling 16-19)
Fredag: 07.15-16.00
Lørdag: 11.00-15.00 ( Salgsavdeling )

Telefon
755 29200
Roger Hansen Delessjef roger@sveinsauto.no
Telefon : 476 20191
Sture Lauritsen Delerselger sture@sveinsauto.no
Telefon : 954 47239
Mariann Kornberg Deleselger/Registereing/Kasse mariann@sveinsauto.no
Telefon : 954 18516

Administration

Åpningstider

Man-Onsdag: 07.15 - 16.15
Torsdag: 07.15 -19.00 (Salgsavdeling 16-19)
Fredag: 07.15-16.00
Lørdag: 11.00-15.00 ( Salgsavdeling )

Telefon
755 29200
Fax
755 09700
Torbjørn Håke Johansen Regnskap tobben@sveinsauto.no
Telefon :  954 34750
Charlotte Johansen Regnskap / Adm charlotte@sveinsauto.no
Telefon :  954 34820

Sveins Auto

Åpningstider

Man-Onsdag: 07.15 - 16.15
Torsdag: 07.15 -19.00 (Salgsavdeling 16-19)
Fredag: 07.15-16.00
Lørdag: 11.00-15.00 ( Salgsavdeling )

Telefon
755 29200
Fax
755 09700